Logo Polskiej Izby Handlu

Polska Izba Handlu

Zachowanie różnorodności handlu i usług na rynku wewnętrznym

Szanowni Państwo,

Grupa Eurocash oraz Akademia Umiejętności Eurocash zapraszają Przedsiębiorców zrzeszonych w sieciach franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash do udziału w VII Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu. Wydarzenie odbędzie się 27 września w Atlas Arenie w Łodzi oraz będzie transmitowane w formule online. To najważniejsze spotkanie wydarzenie dla handlu niezależnego w Polsce!

Tegoroczna edycja jest opatrzona hasłem: „Konsument w centrum uwagi”. Program Kongresu pozwoli zapoznać się z aktualnymi trendami rynkowymi w zakresie sprzedaży detalicznej oraz przyjrzeć się temu, jak budować pozytywne doświadczenia klientów w sklepie. O wysoki poziom merytoryczny wydarzenia zadbają zaproszeni prelegenci i eksperci z dziedzin: biznesu, technologii, trendów i badań konsumenckich.

W programie wydarzenia:

- Konsument dziś i jutro

- Customer Experience czyli Budowanie Pozytywnych Doświadczeń Klienta w sklepie

- Odwaga w Życiu i Biznesie

Prelegenci:

Szymon Mordasiewicz (GFK Polonia) | Aleksandra Trapp (infuture.institute) | Beata Michalska-Dominiak, Agnieszka Siemińska, Piotr Grocholiński (Klientocentryczni) | Artur Kurasiński (kurasinski.com) | Elżbieta Krokosz (Talent Development Institute) | Nikolay Kirov (Kirov Strategic Negotiators)

Zaproszenia w wersji elektronicznej będą dostarczone właścicielom sklepów przez przedstawicieli sieci franczyzowych i partnerskich Grupy Eurocash. Pozostali klienci Grupy Eurocash mogą zarejestrować się poprzez platformę eurocash.pl. Wszelkich informacji na temat udziału w Kongresie udzielają sieci oraz infolinia Akademii Umiejętności Eurocash: tel. 502 004 024, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapisy trwają do 8 września br.

 

 

Informacja prasowa dostępna tutaj.

Znajdź nas na X

logo franczyza kodeks

 

Polska Izba Handlu jest członkiem

kig

fpp

www.cross-border.pl

Retail Trends 2024

Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2024

Targi Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS 2024

Franczyza 3.0.

RetailTec Congress

 

bryt napis