Logo Polskiej Izby Handlu

Polska Izba Handlu

Zachowanie różnorodności handlu i usług na rynku wewnętrznym

Od 1 do 23 marca w sklepie Społem, w warszawskiej Hali Mirowskiej odbywa się wielkanocna zbiórka żywności Fundacji Polskiego Handlu.

– Od kilku lat organizujemy już cykliczne zbiórki żywności – przed świętami, przed wakacjami. Są to akcje o niewielkiej regionalnej skali, ale zawsze udaje się zebrać produkty, które jadą później do dzieci ze świetlic opiekuńczo-wychowawczych z warszawskiej Pragi. Pokazuje to, że nie potrzeba wielkich nakładów pracy i dużej organizacji, aby pomagać. Można robić to lokalnie – znaleźć w swojej miejscowości kogoś potrzebującego i nawet na niewielką skalę go wesprzeć. Tak niewielki gest może okazać się dużym i potrzebnym wsparciem – mówi Andrzej Ludek, Prezes Fundacji Polskiego Handlu.

Wystarczy kupić dowolne produkty i zostawić je w oznaczonych koszykach w sklepie. Mogą być to dowolne towary przemysłowe oraz spożywcze (o dłuższym terminie przydatności). Jest to już trzynasta zbiórka żywności organizowana przez Fundację Polskiego Handlu wraz ze WSS Społem Śródmieście.

Znajdź nas na Twitterze
Biuletyn Polskiej Izby Handlu
Nr 61 (04/2019)

bryt napis

Premium Real Estate Summit

28 maja2019

Warszawa

400x300 pres

Targi ReDI 2019

29-30 maja 2019

Warszawa

ReDI2019

Polagra Food

30 września - 3 października 2019

Poznań

Polagra baner400x300