Logo Polskiej Izby Handlu

Polska Izba Handlu

Zachowanie różnorodności handlu i usług na rynku wewnętrznym

Od 1 do 23 marca w sklepie Społem, w warszawskiej Hali Mirowskiej odbywa się wielkanocna zbiórka żywności Fundacji Polskiego Handlu.

– Od kilku lat organizujemy już cykliczne zbiórki żywności – przed świętami, przed wakacjami. Są to akcje o niewielkiej regionalnej skali, ale zawsze udaje się zebrać produkty, które jadą później do dzieci ze świetlic opiekuńczo-wychowawczych z warszawskiej Pragi. Pokazuje to, że nie potrzeba wielkich nakładów pracy i dużej organizacji, aby pomagać. Można robić to lokalnie – znaleźć w swojej miejscowości kogoś potrzebującego i nawet na niewielką skalę go wesprzeć. Tak niewielki gest może okazać się dużym i potrzebnym wsparciem – mówi Andrzej Ludek, Prezes Fundacji Polskiego Handlu.

Wystarczy kupić dowolne produkty i zostawić je w oznaczonych koszykach w sklepie. Mogą być to dowolne towary przemysłowe oraz spożywcze (o dłuższym terminie przydatności). Jest to już trzynasta zbiórka żywności organizowana przez Fundację Polskiego Handlu wraz ze WSS Społem Śródmieście.

Znajdź nas na Twitterze
Biuletyn Polskiej Izby Handlu
Nr 57 (7/2018)

bryt napis

Ankieta Ministerstwa Finansów

od 6 do 20 września

SplPaym ankieta

 

od 6 do 20 września

Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL SHOW

18-19 września 2018

Lublin

pls18 400X300px

XI Fresh Market

27 września 2018

Ożarów Mazowiecki

Targi TransLogistica Poland

Warszawa

6-8 listopada 2018

tp2018 400x300 pl