Logo Polskiej Izby Handlu

Polska Izba Handlu

Zachowanie różnorodności handlu i usług na rynku wewnętrznym

Główne kierunki działalności firmy to export gotowych wyrobów i sprzedaż surowców do produkcji spożywczej. Położenie geograficzne wpłynęło na przyszłość firmy, która rozpoczęła intensywny handel na początku ze wschodem (Rosją, Białorusią, Azerbejdżanem), krajami nadbałtyckimi (Łotwą, Litwą, Estonią) i sukcesywnie z innymi państwami Europy i świata. Obecnie Arsenal PL posiada odbiorców w większości krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanadzie, Australii.

Oferowane przez Arsenal PL produkty to przede wszystkim artykuły wyprodukowane w Polsce. Znani producenci i poparcie konsumentów dodatkowo ugruntowuje ich pozycję rynkową zarówno w Polsce jak i na świecie. W naszej ofercie znajduje się ponad 25 tysięcy produktów spożywczych, a także kosmetyków i środków czystości.

Arsenal PL to również import, export i dystrybucja surowców na rynku polskim. Naszymi odbiorcami są głównie firmy z przemysłu spożywczego, cukierniczego i napojowego.

Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza to elementy, które czynią z nas firmę znającą specyfikę branży.

Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji z klientami, a także utrwalenie znaku firmowego jako gwarancji najwyższej jakości i solidności.

Arsenal PL

                                           
Znajdź nas na Twitterze
Biuletyn Polskiej Izby Handlu
Nr 57 (7/2018)

Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL SHOW

18-19 września 2018

Lublin

pls18 400X300px

XI Fresh Market

27 września 2018

Ożarów Mazowiecki