Logo Polskiej Izby Handlu

Polska Izba Handlu

Zachowanie różnorodności handlu i usług na rynku wewnętrznym

 

Jesteśmy firmą handlową , zajmujemy się handlem hurtowym . Dostarczanie najwyższej jakości produktów  w konkurencyjnych cenach, to  jeden z priorytetów , którymi nasza firma kieruje się od początku funkcjonowania. Nasze produkty posiadają certyfikaty i spełniają normy polskie  i UE. Wszystkie towary dostarczamy własnym transportem , dbając o pełną dokumentację przewozową i logistykę dopasowana do potrzeb klienta.

Naszym  produktem flagowym jest cukier : na Litwie ,Łotwie i Estonii sprzedajemy   cukier 1 kg pod własną marką „ BALTICA”.  Pochodne cukru to ważna część oferty:  tylko u nas znajdziecie Państwo, fondany piekarnicze   firmy Arctos Creme   w niespotykanym asortymencie, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tego producenta na kraje bałtyckie .

 Nasze położenie Białystok –Suwałki , bliskość  granicy , daje nam możliwość częstych bezpośrednich kontaktów  z odbiorcami Polski północno- wschodniej jak i krajów bałtyckich. Możemy szybko reagować na zmieniające się potrzeby klientów . Corocznie zwiększamy naszą sprzedaż , rozszerzamy asortyment produktów jak i zasięg działania.

W ofercie znajdziecie Państwo  produkty spożywcze takie jak: mąka, kasza, mleko, masło, sery, oleje, napój energetyczny /własna marka TORR. , każdy poszukiwany przez klientów towar jesteśmy w stanie dostarczać w ilościach hurtowych.

Sezonowo zajmujemy się sprzedażą soli drogowej.  W ostatnich latach byliśmy dostawcą dla GDKKIA na autostradę A1.

SOLT AAC CORP SP. z o.o. s.k.

Znajdź nas na Twitterze
Biuletyn Polskiej Izby Handlu
Nr 50 (9/2017)

Promocja zdrowia w pracy

Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

26 września 2017

Katowice

Kongres AUE

26 września 2017

Katowice

Kurs dla menagerów HR

Warszawa

14-15 października 2017

18-19 listopada 2017 

IV Konferencja i Targi Producentów Marek Własnych

25-26 października 2017

Kielce

Targi Opakowań

21-22 listopada 2017

Sosnowiec

PL Show 2017

7 - 8 grudnia 2017

Lublin